قوانین نویسندگان

قوانین مربوط به نویسندگان مینی مالیده:

۱- متن‌های نوشته شده نباید از مطلب دیگران کپی برداری شده باشد. در صورت اطلاع از کپی بودن مطلب، پست مربوطه حذف شده و موضوع به اطلاع نویسنده خواهد رسید. در صورت تکرار، گروه مجبور به خداحافظی با نویسنده خواهد شد.

۲- نویسنده باید روح و سبک و سیاق حاکم بر وبلاگ را رعایت نماید. در صورت تشخیص مدیران مبنی بر رعایت نکردن روال حاکم بر وبلاگ، به نویسنده تذکر داده خواهد شد. در صورت تکرار فرد مورد نظر از جمع نویسندگان حذف خواهد شد.

۳- نویسندگان مینی مالیده می‌بایست در مطالبشان، ادب و حرمت کلمه و قلم را رعایت کنند. و ترجیحاً از نگاشتن مطالب تندی که منجر به فیلتر شدن وبلاگ شود، پرهیز کنند. به همین دلیل در صورت تشخیص مدیران مبنی بر رعایت نشدن این موارد، آن مطلب توسط مدیران حذف خواهد شد و با مطلب دیگری جایگزین خواهد شد. در صورت تکرار فرد مورد نظر از جمع نویسندگان حذف خواهد شد.

۴- کلیه‌ی نویسندگان باید آیین نگارش را به طور کامل رعایت کنند. خواندن این [پیوند] و رعایت نکات آن بسیار ضروری است.

نحوه انتشار پستها:

۱- متن نوشته شده، نباید از ۹۰ کلمه بیشتر باشد. (کلمات، با فاصله از هم جدا می‌شوند و نیم‌فاصله به تعداد کلمات اضافه نمی‌کند. در مورد نیم‌فاصله در پیوند موجود در قانون چهارم به تفصیل صحبت شده است). نویسندگان نباید در فونت و سایز پیش‌فرض نوشته‌ها تغییری ایجاد کنند. همچنین نویسندگان می‌توانند یکی از ژانرهای منتخب وبلاگ را انتخاب کنند و در آن دسته بنویسند. لازم به ذکر است در هنگام ارسال مطلب باید ژانر انتخابی خود را مطابق شکل زیر تیک بزنند. در مورد پست‌های معمول وبلاگ نیازی به وارد کردن دسته نمی‌باشد و به‌طور پیش‌فرض بر روی “بدون دسته” خواهد ماند.

۲- قبل از انتشار پست، نسبت به نوشته خود و محتوای آن کاملا مطمئن شوید و از حذف کردن پست بعد از ارسال، به شدت خودداری کنید. در مواقع ضروری باید پست شما جایگزین شود تا در فیدها مشکلی پیش نیآید. پس در صورت ارسال شدن مطلب، سریعاً موضوع را با مدیران در میآن بگذارید.

۳- کیفیت، محتوا، زیبایی بدیع و خلاقانه، نمایانگر پستی نمونه در مینی مالیده است. ما اینجاییم تا همگی بدعت‌آورانی نمونه و خلاق باشیم.

۴- هر نویسنده موظف است هر ماه حداقل یک پست در وبلاگ بگذارد. بدیهی است در صورت عدم رعایت این قانون، این موضوع به عدم تمایل نویسنده به ادامه کار با گروه برداشت خواهد شد و نویسنده خود به خود از وبلاگ گروهی حذف خواهد شد. از دوستان تقاضا داریم به حداقل‌ها اکتفا نکنند و در عین حال کیفیت را فدای کمیت نکنند.

و چند راهنمایی و پیشنهاد:

۱- یک بار برای همیشه به سایت گراواتار بروید و تصویری برای نمایه خود بسازید.

۲- بعد از اولین ورود به پیشخوان مینی مالیده، از منوی کاربران، رمز عبور خود را تغییر داده و اطلاعات خود را کامل کنید.

۳- بهترین ساعت برای گذاشتن نوشته‌ی جدید ساعت ده و نیم شب است (به دلیل لایک‌شماری سایت لایک‌خور در روز جدید).

۴- مینی مالیده به کمک همه‌ی اعضاء نیاز دارد. از کمک همه‌ی شما مشتاقانه استقبال می‌شود. هر نوع پیشنهاد، انتقاد و… را با ما در میان بگذارید.

۵- نویسندگان همچنین می‌توانند در گروه گوگلی مینی مالیده به این آدرس، با یکدیگر به بحث و تبادل نظر بپردازند.

با تشکر

مدیریت مینی مالیده که شامل یک گروه چند نفره است!

۱۳۹۰/۵/۲۲