جنایت خاموش

بعضی از ضرب‌المثل‌ها جنایت در حق بشریت هستند. یکی‌اش همین:

خواهی نشوی رسوا، هم‌رنگ جماعت شو!

منتشرشده توسط

میثم الله‌داد

میثم الله‌داد نویسنده وبلاگ پاشویه

3 دیدگاه در “جنایت خاموش”

 1. سلام
  ببخشید که دارم کامنت نامرتبط با پست می‌گذارم! فقط خواستم بگویم که ساخت عبارت “مینی‌مالیده” از روی مینیمال خلاقیت شما بوده، نمی‌خواهید جلوی کسانی که از این اسم استفاده (تصحیح می‌کنم، سوء‌استفاده) می‌کنند را بگیرید؟
  نمونه‌اش:
  http://minimalide.blogfa.com/

  [پاسخ]

  میثم الله‌داد پاسخ در تاريخ شهریور ۲۳ام, ۱۳۹۰ ۶:۰۰ ب.ظ:

  چی بگم والا! همیشه این‌چیزا هست. بی در و پیکرتر از اینترنت هم که جایی نیست. اون هم ایران.

  [پاسخ]

 2. آره خب! خودم یادمه که یه نفر اسم وبلاگ قبلیم نه قبلیش رو کپی کرده بود، یعنی حتی قالب وبلاگش هم مثه من بود اونوقت وقتی بهش گفتم که چرا از من تقلید کردی برگشت گفت که تو کی هستی اصلا من دفعه اوله میام تو وبلاگت، یه چن وقت فک می‌کردم بیماری چند شخصیتی گرفتم اون یکی وبلاگ رو اون یکی شخصیتم ساخته خودم خبر ندارم!
  ولی به هرحال یه اعتراض بکنید ضرر نداره، شاید یارو یه کم شخصیت داشته باشه! البته اگه خواستید این کارو کنید فقط یه نفر بره، چون این یارو بازدید روزانه وبلاگش ده تا هم نیست، یهو ببینه بازدیدش سر این قضیه رفته بالا ممکنه که بخواد سوءاستفاده کنه و بحث راه بندازه که افراد برگردن تو وبلاگش و… از این کارا که حتماً می‌دونی خودت!
  من این وبلاگه رو اتفاقی دیدم ولی وقتی سرچ کردم تو گوگل دیدم که خیلی‌ها دارن از این اسم سوءاستفاده می‌کنن البته فقط این وبلاگ بود که به عنوان نام وبلاگ داشت از مینی‌مالیده استفاده می‌کرد ولی بعضی از وبلاگ‌ها هم بودن که به عنوان تگ و این جور چیزها ازش استفاده می‌کردن، یه سرچ کنی خودت متوجه می‌شی!
  خلاصه این‌که کم کم باید این عبارت “تمام حقوق محفوظ است” رو از این پایین پاک کنی گویا!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *